O nás

Sme menšia prevádzka rodinného typu, ktorá ponúka služby v oblasti čistenia kobercov od roku 1992. Koberce čistíme technikou tzv. pranie kobercov, pretože vieme, že vďaka tejto technológií dokážeme vyčistiť koberce od najrôznejších nečistôt aj zo spodných vrstiev koberca.

Pracujeme systémom 5 krokov:

  1. Kompletné saponátové premáčanie
  2. Strojové kartáčové čistenie
  3. Vysokotlakové čistenie
  4. Vyplavovanie čistou vodou
  5. Sušenie

Výhodou “prania kobercov” je oproti bežnému tepovaniu kobercov práve hĺbkové vyčistenie každého vlasu v koberci. Každý vlas koberca je tak detailne premočený saponátom, aby sa následne kartáčovaním a vysokotlakovým čistením uvoľnili nečistoty aj zo spodných vrstiev koberca. Nečistoty následne vyplavíme čistou vodou a koberec dáme vysušiť.

Pri čistení kobercov pracujeme s overenými čistiacimi prostriedkami, ktoré pre vás vyberáme prevažne od slovenskej spoločnosti Banchem. Čistiace prostriedky používame neagresívne na ekologickej báze. V rámci strojovej techniky pracujeme so značkami Wirbel a Kärcher.

Ešte predtým, ako k nám priveziete váš koberec je dobré nám pri telefonickom dohovore nahlásiť pár základných údajov. Popíšte nám typ vášho koberca, jeho spodnú štruktúru a približné rozmery. Na základe telefonického dohovoru si dohodneme termín dovozu a následne aj odvozu koberca. Dovoz aj odvoz koberca si musí zákazník zabezpečiť sám. V priestoroch našej prevádzky čistíme koberce od rozmeru 1 m2 až po rozmer 4 x 6 metrov. Pri kobercoch typu behúň si poradíme aj s dĺžkou viac ako 6 metrov.

Pracujeme s technológiou, ktorá zabezpečí vašu spokojnosť a to je pre nás dôležité. Z tohto dôvodu aj pri preberaní kobercov informujeme zákazníkov aj o prípadných komplikáciach, ktoré vyplývajú z nekvalitných materiálov a farieb alebo z masívnosti koberca. Tieto typy kobercov sa čistia na vlastnú zodpovednosť. Dodacia doba vyplýva z kapacitných možností čistiarne, aj od hrúbky kobercov - v priemere je to jeden až dva týždne. 

 

5
4
3
2
1kat-img